Opis programu

Projekt stypendialny realizuje podstawowe cele statutowe fundacji SPORT VALUE w zakresie sportu wyczynowego. Podstawową grupą, do której skierowany jest program to sportowcy biorący udział w rywalizacji na najwyższym poziomie międzynarodowym. Nabór stypendystów Fundacji Sport Value będzie prowadzony cyklicznie, w oparciu o 3-etapową rekrutację, która ma wyłonić grupę perspektywicznych sportowców. Panel ekspertów będzie szukać osób o wyjątkowych predyspozycjach do osiągania sukcesów sportowych, ale również cechujących się otwartą i dynamiczną osobowością, która przejawia się w podejściu do treningów i starów w zawodach, ale także w relacjach z kibicami, mediami, jak również ze sponsorami. Każdy ze stypendystów, powinien być również wzorem postępowania fair-play w życiu i w rywalizacji sportowej.

Sportowcy współpracując z fundacją otrzymają obsługę menadżerską, opiekę mentorską, konsultacje z zakresu medycyny sportowej, podstawowe stypendium finansowe, i w przypadku pozyskania sponsoringu indywidualnego dodatkowe środki finansowe. W ramach wspierania ciągłego rozwoju, stypendyści będą mieli okazję spotkania i konsultacji z mentorem – sportowym mistrzem. Indywidualny zrównoważony rozwój, będzie efektywniejszy dzięki synergii wynikającej z przynależności do grupy – elity polskich sportowców, wyróżniających się profesjonalizmem i rzetelnością w każdej sferze: sportowej, medialnej i prywatnej.

Cel programu

Założeniem projektu jest redystrybucja środków pozyskanych od partnerów zewnętrznych do grupy wyselekcjonowanych sportowców, objętych opieką menadżerską przez fundację. Celem nadrzędnym projektu jest zapewnienie stypendystom warunków stabilnego, zrównoważonego rozwoju kariery sportowej przy jednoczesnej dbałości o jakość życia prywatnego i rozwój osobisty.

Dzięki profesjonalizacji kariery sportowej i dbałości o marketing i PR, zarówno stypendystów jak i całego programu stypendialnego Spot Value, zapewniony jest również stały wzrost wartości medialnej projektu i poszczególnych sportowców, w których Fundacja widzi przyszłe gwiazdy polskiego sportu – w ten sposób sponsorzy, którzy zdecydują się zaangażować w program stypendialny, mają możliwość efektywnie realizować swoje cele wizerunkowe i marketingowe.

Dołącz do Sport Value

Jeśli jesteś zainteresowany programem i widzisz w sobie cechy, których szukamy u stypendystów Sport Value napisz do nas na fundacja@sportvalue.pl Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz na bieżąco informować o zbliżających się terminach naborów.

 

Jesteś zainteresowany współpracą sponsorską przy Programie Stypendialnym Sport Value skontaktuj się: r.pochanke@sportvalue.pl