10.112014

Przygotowania do 2015 roku

W Fundacji Sport Value trwają intensywne przygotowania do 2015 roku, w którym startują 3 główne programy fundacji: Program Stypendialny, Program Dual Career oraz Program Wiedza i Rozwój. Każdy z tych programów bazuje na fundamentach, na których oparliśmy również działanie Fundacji – profesjonalizmie, jakości, fair-play.

Program stypendialny

Długofalowe wsparcie dla sportowców, w których widzimy potencjalnych mistrzów i gwiazdy sportu o wymiarze międzynarodowym. W ramach współpracy z zawodnikiem gwarantujemy podstawowe wsparcie finansowe oraz zestaw działań doradczych, komunikacyjnych i szkoleniowych, które mają umożliwić zrównoważony rozwój kariery sportowej, rozwój osobisty, oraz budowanie wartości marki stypendysty.

Program Dual Career

Celem program jest wypracowanie międzynarodowych rozwiązań problemu podwójnej kariery sportowców w trakcie trwania ich kariery sportowej i po jej zakończeniu. Nadrzędnym celem programu jest rozwój człowieka i jego kompetencji, ze szczególnym naciskiem na rozwój kompetencji zawodowych i analizę indywidualnego potencjału.

Program Wiedza i Rozwój

Program skierowany do instytucji sportowych, klubów, samorządów, sportowców i animatorów sportu, którzy poszukują wsparcia i doradztwa w zakresie zarządzania, fundraisingu, marketingu i PR.

Dołącz do Sport Value

Harmonogram naborów do Programu Stypendialnego zostanie ogłoszony na początku 2015 roku, jeśli jednak jesteś zainteresowany programem i widzisz w sobie cechy, których szukamy u stypendystów Sport Value napisz do nas na fundacja@sportvalue.pl Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz na bieżąco informować o zbliżających się terminach naborów.

10.112014

Fundacji Sport Value w programie Erasmus+

Fundacja Sport Value złożyła autorski projekt programu Dual Career, w ramach działań Partnerstwa na rzecz współpracy w programie Erasmus+, prowadzonym przez Komisję Europejską.
1.62014

Fundacja Sport Value członkiem EAS

W maju 2014 roku Fundacja Sport Value została przyjęta w poczet członków EAS – European Athlete as a Student The Dual Career Network.
10.112014

Przygotowania do 2015 roku

W Fundacji Sport Value trwają intensywne przygotowania do 2015 roku, w którym startują 3 główne programy fundacji: Program Stypendialny, Program Dual Career oraz Program Wiedza i Rozwój.